.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ВИЗАЖ МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА НОРМАЛНА КОЖА 400 МЛ

SKU: 35410914
Достапност: На залиха
262 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

NIVEA® Мицеларната вода, збогатена е со витамин Е, ја освежува кожата и ѝ помага да изгледа убаво и негувано. Дерматолошки и офталмолошки тестиран производ. УПОТРЕБА: Со натопен туфер исчистете го лицето, со затворени очи и уста.
Phenoxyethanol, Trisodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Citric Acid, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Glucoside, Decyl Glucoside, Poloxamer 124, Panthenol, Sorbitol, Glycerin, Tocopheryl Acetate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aqua
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*