.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА БАЛСАМ И ЛОСИОН ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ ПРОТЕКТ КЕА

SKU: 35170175
Достапност: На залиха
415 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ја хидрира и ја штити кожата после бричење. Формулата со алое вера и провитамин Б5 ја негува кожата и ја штити од надворешните фактори коишто допринесуваат за сушење на кожата. Моментно ја опоравува кожата после бричење, ја прави мека и ги ублажува црвенилото и чувството на затегната кожа. За пријатно чувство после бричење. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН ПРОИЗВОД.
Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Distarch Phosphate, Ethylhexyl Cocoate, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Triceteareth-4 Phosphate, Sodium Carbomer, Limonene
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*