.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
100 Поени

НИВЕА БАЛСАМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ СИЛВЕР ПРОТЕКТ 100МЛ

SKU: 35180035
Достапност: На залиха
415 ден 360 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Напредната формула со лесна текстура, која брзо се впива, не остава масни траги и е во склад со најновата технологија за нега на кожата. Содржи сребрени јони, камилица и провитамин Б5. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН ПРОИЗВОД.
Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Ethylhexyl Cocoate, Parfum, Panthenol, Silver Citrate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Chondrus Crispus Extract, Triceteareth-4 Phosphate, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Citric Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Coumarin, Citronellol
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*