.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕУТРОГЕНА НОРДИК БЕРИ РЕГЕНЕРАТИВЕН ЛОСИОН 250МЛ

SKU: 35400291
Достапност: На залиха
285 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

потхранувачки лосион за тело со нордиска малина за нормална и сува кожа
вода,глицерин,течен парафин,исопропил палмитате,стеарил алкохол,петролатум,диметикон,глицелил стереате,ПЕГ-100 стереате,рубус чемеморус екстракт од овошје,токоферил ацетат,палмитинска киселина,стереинска киселина,акрилати/Ц10-30 акрил акилате кросполимер,амониум акрилодиметилтаурате/ВП кополимер,динатриум ЕДТА,натриум хидроксид,фениксотанол,потасиум сорбат,пропилпарабен,метилпарабен,натриум бензоат,парфем.
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.5% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.5% ММ 1Л

59 ден
Слика од БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ ПИЦА 80 Г

БЕЈК РОЛС КРЕКЕРИ ПИЦА 80 Г

5 Поени
30 ден 27 ден
Слика од КРАШ КАКАО ВО ПРАВ 100Г

КРАШ КАКАО ВО ПРАВ 100Г

60 ден