.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕУТРОГЕНА ЛОСИОН ЗА ТЕЛО ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА 250

SKU: 35400252
Достапност: На залиха
285 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

навлажнувачки лосион за тело за сува и чувствителна кожа
вода,глицерин,течен парафин,исопропил палмитате,стеарил алкохол,петролатум,диметикон,глицелил стереате,ПЕГ-100 стереате,етилхексиглицерин,палмитинска киселина,стереинска киселина,акрилати/Ц10-30 акрил акрилате кросполимер,амониум акрилодиметилтаурате/ВП кополимер,динатриум ЕДТА,натриум хидроксид,фениксотанол.
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*