.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТЛЕ ТОПГАН ЧОКО 105ГР

SKU: 11400997
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сладолед

Млеко и чоколадо

Рок на употреба: 24 месеци

 - 20 C

Производител: Фронери

Алма М Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

35 ден
Слика од ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

18 ден
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

89 ден