.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТЛЕ ЕКСТРА ФИНО ЧОКО ЛЕЧЕ АЛМЕНДРА 123ГР

SKU: 07043095
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =109.76ДЕН

135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Доматен сос
Состав:Шеќер, какао маса, БАДЕМИ (15%), какао путер, МЛЕКО (13,0%), сурутка во прав, емулгатор (лецитини), природен арома на ванила. Може да содржи други NUTS. Какао: минимум 40%.
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување:ДА СЕ ЧУВА НА СУВО И СТУДЕНО МЕСТО.
Производител:NESTLE
Увозник/Дистрибутер:ALMA M NESTLE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*