.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

НЕСТЛЕ БЕЈБИ ДЕСЕРТ ГРИЗ МЛЕКО 4X100ГР

SKU: 05120549
Достапност: На залиха
168 ден 149 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

десерт за бебиња
полномасно млеко 89.8%, шеќер, пченичен гриз 4%, модифициран пченкарен скроб, згуснувач кароб гума, регулатор на киселост (калиум хидроксид), природна арома на ванила (содржи лактоза). Содржи глутен.
12 м
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Sitpa Sas, Francija
Нестле Адриатик Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*