.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТЛЕ БЕБЕ ДЕСЕРТ ЧОКО 4X100ГР.

SKU: 05120490
Достапност: На залиха
168 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

десерт за бебиња
полномасно млеко 88.8%, шеќер, модифициран скроб, како прав со смалени масти 1.5%, пченкарен скроб.
12 м
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Sitpa Sas, Francija
Нестле Адриатик Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*