.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ КЛАСИК ИНСТАНТ КАФЕ 200 ГР.

SKU: 03220393
Достапност: На залиха
309 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Растворливо кафе, спакувано во заштитна атмосфера

Состав: 100% кафе кое се добива со екстракција од пржени зрна кафе

 

Рок на употреба: Означен на амбалажата

Начина на чување: Да се чува на суво и темно место

Производител: Нестле Бразил , Бразил

Увозник/Дистрибутер: Нестле Адриатик Македонија, дооел, Бул 8 Септември бр.16 , 1000 Скопје

Име на добавувач: Алма М Нестле

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

5 Поени
26 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден