.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ ЕКСПРЕС ЦРНО ЛЕДЕНО 250МЛ

SKU: 03220209
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =35.6ДЕН

%37
119 ден
75 ден
16.04.2024 - 30.04.2024
Овој производ има минимално количество од 1

НАПИВКА ОД ЦРНО КАФЕ
СМЕСА ОД КАФЕ 91.4% (ВОДА, РАСТВОРЛИВО КАФЕ 1.4%), ШЕЌЕР, ОБЕЗМАСТЕНО МЛЕКО 2.9%, АРОМА , РЕГУЛАТОРИ НА КИСЕЛОСТ (Е 500, Е 332)
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*