.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕОПЛАНТА ДЕЛИКАТЕС ЧАЈНА КОЛБАСИЦА КГ

SKU: 14010239
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =6.88ДЕН

688 ден
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*