.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕКТАР ПРАСКА 1Л

SKU: 08050172
Достапност: На залиха
46 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

овошен пијалок
содржина на овошје мин 50%каша од праски,вода шекер,сок од јаболко,од концентриран овошен сок,лимонска киселина и антиоксидант
1год
да се чува на суво и чисто место
НЕКТАР, Србија
КОЛА, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*