.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕКТАР МАРМАЛАД КАЈСИЈА 700 ГР

SKU: 07050360
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мармалад од кајсија
пире од кајсија,глукозен сируп,фруктозен сируп,шекер,средство за желирање,пектин,киселиналимонска, 43гр овошје на 100гр
1год
да се чува на суво и чисто место
НЕКТАР Д.О.О
Д.П.Т.У"КОЛА"

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*