.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НАЈЛЕПШЕ ЖЕЉЕ ЧОКОЛАДО СО БИСКВИТ 280 ГР

SKU: 07041506
Достапност: На залиха
132 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

чоколадо со бисквити
Шеќер,полномсно млеко во прав,путер од какао,бисквити 14% (пченичбо брашно,шеќер,растителна маст(палма),гликозен сируп,сол,средства за подигнување тесто (Е503 и Е500),емулгатор (соја лецитин),антиоксиданс (Е224)),арома)какао маса,обезмастено млеко во прав,емулгатор (соја лецитин),арома.
270 дена
Да се чува на ладно и суво место
Соко Штарк Србија
AТЛАНТИЦ ТРАДЕ СКОПЈЕ д.о.о. СКОПЈЕ, Ул Шар Планина бр 6, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*