.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НАШЕ МАКЕДОНСКО ПИВО 1.5Л

SKU: 02210055
Достапност: На залиха
80 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

светло пиво
вода, јачменов слад, хмељ, пивски квасец и ЦО2
означено на амбалажата
на суво и темно место
Кожувчанка, Кавадарци
Кожувчанка, Кавадарци

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*