.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ШПАГЕТИ 500ГР

SKU: 05030994
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИГРОС ШПАГЕТИ ТЕСТЕНИНИ
ГРИЗ ОД ТВРДА ПЧЕНИЦА, (СОДРЖИ ГЛУТЕН), ВОДА.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ОНЕМ ГИДА САН. ВЕ ТИЏ. А.Ш. /САКАРЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*