.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ЦРВЕНА ЛЕЌА 1000 ГР

SKU: 01060024
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИГРОС ЦРВЕНА ЛЕЌА
ЦРВЕНА ЛЕЌА.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ЈАЈЛА АГРО ГИДА САНАЈИ ВЕ НАКЛИЈАТ А.Ш.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*