.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ТОПЛО ЧОКОЛОАДО 22ГР

SKU: 03290060
Достапност: На залиха
10 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТОПЛО ЧОКОЛАДО ВО ПРАВ ЗА ПИЕЊЕ.
ЧОКОЛАДО ЗА ПИЕЊЕ (79%), (КАКО И ШЕЌЕР), МЛЕКО ВО ПРАВ (14%), ЗГУСНУВАЧ, СОЛ, АРОМА НА ЧОКОЛАДО, СИЛИКОН ДИСОКСИТ.
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ИСТАНБУЛ КАХВЕ ИТХАЛАТ САН. ВЕ ТИЏ. ЛТД. /ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*