.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ТЕЧЕН САПУН ХАВАИ 2500 МЛ

SKU: 29200352
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

БЛАГОДАРЕНИЕ НА УБАВИОТ И ПРИЈАТЕН МИРИС НА ТЕЧНИОТ САПУН НА МИГРОС ВАШИТЕ РАЦЕ ЌЕ БИДАТ МИРИЗЛИВИ. СО СВОЈАТА СПЕЦИЈАЛНА ФОРМУЛА ЈА ЗАДРЖУВА ВЛАЖНОСТА НА КОЖАТА И ЛЕСНО ГИ ЧИСТИ РАЦЕТЕ. СООДВЕТЕН ЗА СЕКАКОВ ВИД НА КОЖА И PH ВРЕДНОСТ.
ВОДА, НАТРИУМ ЛАУРЕТ СУЛФАТ, НАТРИУМ ХЛОРИД, ГЛИЦЕРИН, ГЛИКОЛ ДИСТЕРАТ, КОКАМИД МЕА, КОКАМИДОПРОПИЛ БЕТАИН, КОКАМИД ДЕА, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, БЕНЗОФЕНОН-4, ДИНАТРИУМ ЕДТА, БЕНЗИЛ АЛКОХОЛ, МЕТИЛХЛОРИЗОТАЛАЗОЛИНОН, МЕТИЛИЗОТИАЗОЛИНОН, ПАРФЕМ.
ОЗНАЧЕНИ НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЧУВА ВО СУВА ПРОСТОРИЈА, ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА,ХРАНА, ПИЈАЛАЦИ, ОТВОРЕН ПЛАМЕН И ОД ТОПЛИНА.
ХОБИ КОЗМЕТИК ИМАЛАТ САН. ВЕ ТИЏ. А.Ш./ТЕКИРДАГ, ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*