.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ТАБЛЕТИ ЗА ЧИСТЕЊЕ МАШИНА ЗА САДОВИ 2*20ГР

SKU: 30460125
Достапност: На залиха
39 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ТАБЛЕТИ ЗА ЧИСТЕЊЕ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ
<5% нејонски сурфактанти, парфеми
2 години од датумот на производство
Чувајте го во оригиналниот пакување цврсто затворено. Да се ​​чува на ладно место, далеку од извори на топлина и директно изложување на сончева светлина.
EUROTAB Avrasya Ev Bakim ve Saglik Urunleri San Tic.A.S
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*