.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ОДМАСТУВАЧ 750МЛ

SKU: 30620387
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СРЕДСТВО ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА МАСНОТИИ: НЕЧИСТОТИЈА ВО КУЈНАТА, МАСНИ НАСЛАГИ, ТВРДОГЛАВИ ФЛЕКИ. СРЕДСТВОТО ОВОЗМОЖУВА ЧИСТЕЊЕ НА РАБОТНАТА ПОДЛОГА, ШПОРЕТОТ, РЕРНАТА, АСПИРАТОРОТ, ПЛОЧКИТЕ И ЛАВАБОТО. ВО КУЈНИТЕ ГИ ОТСТРАНУВА МАСНИТЕ НАСЛАГИ И ФЛЕКИ И ЧИСТИ БЕЗ ГРЕБНАТИНИ, ЛЕСНО СЕ БРИШЕ, ДАВА СЈАЈ И ГИ УНИШТУВА МИРИЗБИТЕ
НОНЈОНСКА АКТИВНА СУПСТАНЦА <5%; НАТРИУМ ХИДРОХЛОРИТ (CAS NO/ 1310-73-2) 1-3%; ПАРФЕМ.
3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО.
ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО УПАТСТВОТО ЗА УПОТРЕБА. НЕ СЕ УПОТРЕБУВА ЗА МИЕЊЕ НА РАЦЕ, ЛИЦЕ, ТЕЛО И ПРЕХРАНБЕНИ ПРОИЗВОДИ. ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД ХРАНАТА. ДА СЕ ЧУВА ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦАТА. ВО СЛУЧАЈ НА КОНТАКТ СО ОЧИТЕ ИЗМИЈТЕ СО ВОДА НЕКОЛКУ МИНУТИ. ДОКОЛКУ СЕ ПРОГОЛТА КОНСУЛТИРАЈТЕ СЕ СО ЛЕКАР.
ЕНДЕКС КИМЈА САНАЈИ ВЕ ТИЏ. А.Ш./ИСТАНБУЛ ЗА МИГРOС ТИЏАРЕТ А.Ш./ИСТАНБУЛ.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*