.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М&М СЕНФ-ФЕФЕРОНИ 200 МЛ

SKU: 16500053
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сенф со феферони
Вода,синап,вински оцет,феферони 6,5%,шеќер,сол,природни ароми.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Маутнер Маркхоф - Австрија
Пуре Лифе Косметикс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*