.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М&М ДИЈОН СЕНФ СПЕЦИЈАЛ 200 ГР ТУБА

SKU: 16500051
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дижон сенф
Вода,семе од синап,вински оцет (алкохолен оцет),сол,закиселувач:лимонска киселина,антиоксидантди:Е224 (сулфит).
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Маутнер Маркхоф - Австрија
Пуре Лифе Косметикс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*