.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М МИРИС ЗА МАШИНА ЗА САДОВИ ЛИМОН 8МЛ

SKU: 30440014
Достапност: На залиха
99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИРИЗЛИВО СРЕДСТВО ЗА МАШИНИ ЗА САДОВИ СО МИРИС НА ЛИМОН, ЗА 60 МИЕЊА.
ЦИТРУС.
ОЗНАЧЕНИ НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО НА ТЕМПЕРТУРА ОД +5 ДО +40 СТЕПЕНИ
УЗАЈ КИМЈА САНАЈИ ВЕ ТИЏ. А.Ш./ ИСТАНБУЛ, ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*