.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ИНСТАНТ КАФЕ 2 ВО 1 14 ГР

SKU: 03220366
Достапност: На залиха
7 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МЕШАВИНА ОД КАФЕ НА РАСТВОРАЊЕ И ОБЕЛУВАЧ ЗА КАФЕ.
ОБЕЛУВАЧ ЗА КАФЕ(85%) (ГЛИКОЗЕН СИРУП, ЦЕЛОСНО ХИДРОГЕНИЗИРАНО РАСТИТЕЛНО МАСЛО, СТАБИЛИЗАТОР (ДИКАЛИУМ ФОСФАТ Е340II, НАТРИУМ ПОЛИФОСФАТ E452I), КАЗЕИНАТ, ЕМУЛГАТОР (МОНО И ДИГЛИЦЕРИДИ НА МАСНИ КИСЕЛИНИ E741), СИЛИКОН ДИСОКСИТ (E551), БОИ (БЕТА КАРОТЕН E160A), КАФЕ НА РАСТВОРАЊЕ (15%).
ОЗНАЧЕНО НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
ИСТАНБУЛ КАХВЕ ИТХАЛАТ САН. ВЕ ТИЏ. ЛТД. ШТИ/ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*