.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ЖЕНСКИ ВЛОШКИ НОРМАЛ 10/1

SKU: 31060571
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЖЕНСКИ ВЛОШКИ НОРМАЛНИ. СПЕЦИЈАЛНО ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА. БЛАГОДАРЕНИЕ НА БАМБУСОВИТЕ ВЛАКНА БРЗО ЈА ПРЕНЕСУВА ТЕЧНОСТА КОН СРЕДНИОТ СЛОЈ. ЈА ЗАРПБУВА ТЕЧНОСТА И МИРИЗБАТА. НЕ СОДРЖИ ОБОЕНИ ДЕЗЕНИ. НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕН И ПАРФЕМ. МЕКИ КРИЛА ИСТКАЕНИ СО ЧИСТА ВОДА.
ПАМУК, БАМБУСОВИ ВЛАКНА.НЕ СОДРЖИ ПАРАБЕН И ПАРФЕМ
ОЗНАЧЕНИ НА ПАКУВАЊЕТО.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
ЕРУСЛУ САГЛИК УРУНЛЕРИ САН. ВЕ ТИЏ. А.Ш., ТУРЦИЈА.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*