.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

М ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 72/1

SKU: 31030488
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МИГРОС МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ. МЕКИ И СО ДЕБЕЛ СЛОЈ ИДЕАЛНИ ЗА БЕБИЊА. МИГРОС ВЛАЖНИТЕ МАРАМИЦИ СЕ ИДЕАЛНИ ЗА ХИГИЕНА НА ПЕЛЕНСКИОТ РЕГИОН И ЦЕЛОТО ТЕЛО НА ВАШАЕТО БЕБЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА СПЕЦИЈАЛНАТА ФОРМУЛА И ДЕБЕЛИОТ СЛОЈ.
ВОДА, КОКО-ГЛУКОЗИД, ПЕГ-7 ГЛИЦЕРИЛ КОКОАТ, ПОЛИСОРБАТ 20, ПРОПИЛЕН ГЛИЦОЛ, ФЕНОКСЕТАНОЛ, ЕТИЛХЕКСИГЛИЦЕРИН, ПАРФЕМ, МЛЕЧНА КИСЕЛИНА, ТЕТРАСОДИУМ ЕДТА.
3 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО.
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
ЕЏЗАЏИБАШИ ХИЖЈЕН УРУНЛЕРИ САН. ВЕ ТИЏ. А.Ш./ ИСТАНБУЛ, ТУРЦИЈА
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*