.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МУТИ ПАСАТА ТЕГЛА МУТТИ 700 ГР ШИШЕ

SKU: 09010017
Достапност: На залиха
155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Доматно Пире
99,5 % домат
7 месеци
Да се чува на суво, чисто и проветрено место
Мути - Парма Италија
Колид С Тим Колешино 6 Струмица

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*