.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МУСЛИ КЛАСИК 250ГР

SKU: 05090406
Достапност: На залиха
54 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мусли
Житни снегулки 62% (овесни, јачменови, ржани, пченични), пченкарни снегулки (пченкрен гриз, шеќер, јачменов слад, сол), суво грозје 10%, семиња 8% (сончоглед, тиква).
мах 12 месеци
Да се чува добро затворено на ладно и суво место,15-25степени
Виталиа
Виталиа

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*