.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
35 Поени

МР.ПРОПЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ПОД БЕЗОПАСНО ЗА МИЛЕНИЦИ

SKU: 30620439
Достапност: На залиха
152 ден 135 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сретство за чистење подови
<5% anionic surfactants, neionic surfactants, soap, Benzisothiazolinone, perfume, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool.
18 месеци
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
P&G Италија
Нелт Ст Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*