.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

МР МУСКОЛО ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТ.БАЊА 750МЛ

SKU: 30620295
Достапност: На залиха
185 ден 159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

MR MUSKULO TRIGER ZA CISTENJE NA BANJI 750ML<5% нејонски материи, EDTA и натриум хлорид. Исто така содржи парфем, Benzyl Salicylate, Linalool, Disinfectants. Активни супстанци: Quaternary ammonium compounds, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chlorides (0.22%, 0.22g/100g), Dimethyl octadecyl, [3-(trimethoxysily) propyl] ammonium chloride (0.11%,0.11g/100g). 2 god od proizvodstvoДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаСЦЈ ИталијаОрбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*