.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОНТЕ XXL 400Г

SKU: 11550099
Достапност: На залиха
165 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ

ПАСТЕРИЗИРАНО МЛЕКО (3,5% МАСЛЕНОСТ) (49%), КРЕМ, ШЕЌЕР, МОДИФИЦИРАН СКРОБ, ОБЕЗМАСТЕНО КАКАО ВО ПРАВ (0,8%), КРЕМ ОД ЛЕШНИЦИ (0,5%), ЧОКОЛАДО ВО ПРАВ (0,5%) ЗГУСНУВАЧИ: КАРАГЕНАН, Е410; КАЛЦИУМ ЦИТРАТ, АРОМА.

60 ДЕНА

ДА СЕ ЧУВА НА ТЕМПЕРАТУРА ОД +4°C ДО +8°C

ЗОТТ

АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден