.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОЗАИК ТОРТА

SKU: 05112701
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Десерт од бисквити и чоколадо во облик на триаголник
Бисквити, маргарин ,чоколадо црно,млеко. ресана Алергени:глутен, млеко
7 дена
На температура4°С -8°С
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*