.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МИРИНДА ПОРТОКАЛ ПЕТ 1.5Л

SKU: 08020017
Достапност: На залиха
46 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ГАЗИРАН СОК
ЕКСТРАКТ, ВОДА, ШЕЌЕР, ЦО2
6 МЕСЕЦИ

ПРИЛЕПСКА ПИВАРНИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДОБРА ВОДА ЛИМОН 1.5Л

ДОБРА ВОДА ЛИМОН 1.5Л

24 ден
Слика од ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

33 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

55 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

23 ден