.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МИНИ УЗО 2Л + 4 ЧАШИ СЕТ

SKU: 02700399
Достапност: На залиха
1025 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

узо
алкохолен дестолат од анасон, 40%алкохол
неограничен
на суво и темно место
Пернод Рикард, Грција
Саманта Спирит, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

СУТАШ МЛЕКО 3.2 % MM 1Л

55 ден
Слика од СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

94 ден
Слика од ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

33 ден