.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МИА МАРИ ОСЛИЌ ЧИСТЕН 800Г

SKU: 17500193
Достапност: На залиха
222 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 МИА МАРИ ОСЛИЧ ЧИСТЕН 800 ГР.
 Замрзната риба Ослич
 18 МЕСЕЦИ
 -18
ВАСОВИЧ
 ВАЈОМАГ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*