.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕШАНА САЛАТА ЗЕЛКА И МОРКОВ 280 ГР ФУДБАР

SKU: 28010717
Достапност: На залиха
45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*