.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕТРО РАКЧИЊА (ШРИМПС) ЦЕЛИ ГОЛЕМИ КГ

SKU: 18020027
Достапност: На залиха
989 ден
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден
Слика од ФОРГРАНА ПАРМЕЗАН 40Г

ФОРГРАНА ПАРМЕЗАН 40Г

35 ден
Слика од ВЕЗЕШАРИ ЈАЈЦА Л 1/10

ВЕЗЕШАРИ ЈАЈЦА Л 1/10

85 ден