.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕТРО ЛОСОС САЛАР НОРВЕШКИ СВЕЖ КГ

SKU: 18020026
Достапност: На залиха
889 ден 789 ден
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

МЕДИКАЛ ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА АНТИБАКТЕРИСКИ 15/1

19 ден
Слика од ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКА ВИРШЛА ЕКСТРА 100Г

ПЕРУТНИНА ПИЛЕШКА ВИРШЛА ЕКСТРА 100Г

28 ден
Слика од РИСО СКОТИ ОРИЗ БАСМАТИ 4X125Г

РИСО СКОТИ ОРИЗ БАСМАТИ 4X125Г

189 ден
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО ОМЕГА 3 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО ОМЕГА 3 1Л

109 ден