.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО ФРИТЕЗА МС 4910

SKU: 39040539
Достапност: На залиха
2690 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност:900 W Сад со капацитет од 1,5л Проѕирен капак Висококвалитетно куќиште изработено не `рѓосувачки челик Tоплинскои изолирано куќиште Пилот светло Мрежа со отстранлива рачка Отстранливи сад за пржење Термостатнеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*