.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО ФИГАРО МС 2109

SKU: 39080452
Достапност: На залиха
479 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност 40W Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината Заоблени рабови што спречуваат изгореници Дијаметар: 12-25мм Брзо загревање (PTC) on/off копче гаранција: 1 година неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*