.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО ФЕН ЗА КОСА МС 2249

SKU: 39080461
Достапност: На залиха
899 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 2300 W Независна контрола на температурата и протокот на воздух Контролни брзини:2 Температурни нивоа:3 Функција ладен воздух Модерен дизајн Отстранлив филтер за влез на воздух Усмерувач (концентратор) неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*