.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО СОКОВНИК 4126

SKU: 39040613
Достапност: На залиха
3259 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност:600w. Капацитет на сад за сок:450ml. Капацитет на сад за отпадоци:1,5l. Сито:не рѓосувачки челик. Подесување на ситото за бистар сок. Систем против капење. Прекинувач. Безбедносна блокада. Брзо и лесно чистење, безбедни делови за миење во машина за садови. гаранција: 1 година неограничен не е специфицирано
НРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*