.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО ПЕГЛА НА ПАРЕА МС 5031

SKU: 39040558
Достапност: На залиха
1879 ден 1399 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 3000w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец Систем против капење, самочистење Автоматско исклучување Вертикално испуштање на пареа Пеглање со или без пареа Променлива пареа до 40 g / min. Вертикална пареа до 75 g / min. Зафатнина на резервоар 400мл гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*