.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ЕДИНЕЧНО ЦРНО МЦ 6508

SKU: 39040550
Достапност: На залиха
1159 ден 899 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 1000W Голема рингла: 154 cm Ø Контроли за топлина на ринглите Пилот светлo гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*