.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО АПАРАТ ЗА СУШЕЊЕ ХРАНА МС 6657

SKU: 39400140
Достапност: На залиха
2579 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Mоќност: 300 W Регулација на моќност: 2 нивоа Број на сита: 5 Дебелина на сито: 2 cm Дијаметар: 26,5cm Висина: 22,5cm Заштита од прегревање Брз и лесен начин за сушење:Печурки, Зеленчук, Овошје, Билки… гаранција: 1 година неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*