.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ МС 2830

SKU: 39080493
Достапност: На залиха
899 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 15 Чешли со 4 различни должини: 3,6,9 и 12mm Прецизно регулирање на должината Сечило/нож од не`рѓосувачки челик широк 45mm Тивок мотор Долг, професионален кабел од 1,9 метри Сетот вклучува: четка, ножици и масло за одржување гаранција: 1 година неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*