.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ ВЛАКНА МС 9610

SKU: 39080496
Достапност: На залиха
299 ден 199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кружен отстранувач на влакна Модерен дизајн Батерии: 2хАА Наменет за чистење туфки од ткаенини, облека, ќебиња, драпери… гаранција: 6 месецинеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*