.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕСКО АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ МС 2920

SKU: 39080448
Достапност: На залиха
1399 ден 1059 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Модерен дизајн на главите Три глави за бричење Систем за точно бричење Тример Копче за вклучување / исклучување Индикатор за полнење Работи и безжично Пакувано во мека торбица Вклучува: четка за чистење и кабел за полнење Максимално време на полнење: 8 часа Време на работа доп 60мин Напон: 230 V ~ 50 Hz гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*